• Yetkili Rehau Bayi

Bariyer Sistemleri

Uzun Ömürlü Bariyer Sistemleri.Üreticiden Alın Kârlı Çıkın. Uygun Fiyatlar. Yerli İmalat. Otomatik Kollu Bariyer Mantar Bariyer Uygun Fiyatlara Üretim Ve Satış

DORMATİK HİDROLİK MANTAR BARİYER
Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı DORMATİK Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir.Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra sisteme; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir.

Firmamızın özel tasarlamış oldugu suikast mantarı tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilen bir bariyer çeşididir.

Mantar bariyer, her tip araçlı suikast riskine karşı özel olarak tasarlanmış bir güvenlik ürünüdür. Saatte 80 km. hızla bile çarpan bir aracı durduracak niteliklere sahip olan mantar bariyer ürünümüz, hidrolik çalışma prensibi ile son derece kararlı bir çözümdür. Bu güne kadar tasarlayıp kurduğumuz onlarca mantar bariyer ilk günkü gibi hizmet vermektedir. Mantar bariyer fiyat anlamındada avantajlı bir üründür.

TELOSKOPİK MANTAR BARİYER
Teleskopik Mantar Bariyer Sistemleri projelere özel olarak üretilmektedir. Özellikle riskli ve alt yapı problemi olan alanlar için teleskopik mantar bariyer sistemleri ihtiyacınıza en uygun ölçülerde üretilebilmektedir. Yüksek güvenlik önlemlerinin alınması gereken ancak alt yapı problemi olan askeri tesisler, emniyet birimleri ve lojmanları, konsolosluklar ile kamu binaları gibi tüm alanlarda teleskopik mantar bariyer sistemleri tercih edilmektedir. Mantar bariyer sistemlerinde olduğu gibi teleskopik mantar bariyer sistemleri de izinsiz araç girişini engellemek için güçlendirilmiştir.

MANUEL MANTAR BARİYER
Prizma olarak yeni üretimi yapılan Manuel Mantarlarımız sizlerin kolayca kullanabileceği ve özel park yerleriniz için tasarlanmış bir üründür. Kolay montaj edilmesi ve rahat kullanımı ile dükkanlarınızın önünde, alışveriş merkezlerinde ve kaldırımlarda alternatif bir malzeme olarak da düşünülebilecek.

SABİT MANTAR BARİYERLER
Hava koşullarına ve darbeye dayanıklı sabit Mantar Bariyerler özellikle kamu ve özel alanlarda kullanılmakta olup, alanın gereksinimlerine göre farklı çaplarda ve yükseklik de üretilebilmektedir.Üretim ve montaj şekilleri, Yere betonlama, zemine sabitleme, kilitli veya gerektiğinde sökülebilir olarak dizayn edilmektedir. Prizma sabit mantar bariyerler güvenliğinizin yanında da mimari çalışmalarınıza da değer katar.

ROAD BLOCKER / BLOK BARİYER
Road Blocker her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir.Sistem sadece araç çarpmalarına dayanıklı bir kasa olarak tasarlanmamış aynı zamanda sistemle ilgili tüm aksamlar da gerçekleşebilecek saldırılara karşı güçlendirilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde Prizma Blocker Sistemi en yoğun yerlerde bile kesintisiz çalışmaktadır. Bu sistem, Mantar Bariyer ve diğer bariyer ler ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır.

"Güçlü ve Hızlı yapısı ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartan, Road Blocker..."